Cykl wiodący

CYKL WIODĄCY

Podstawę programową wychowania przedszkolnego realizujemy w oparciu o pakiet „Kolorowy start”. Jest to kompleksowy cykl dla wszystkich etapów edukacji – od trzylatka po sześciolatka – którego autorem jest znana i ceniona przez nauczycieli wychowania przedszkolnego Wiesława Żaba-Żabińska. Cykl jest odpowiedzią na zmiany zachodzące obecnie w polskiej oświacie i został opracowany tak, aby korzystać mogły z niego zarówno najmłodsze przedszkolaki, jak i pięcio- oraz sześciolatki. Tym, co wyróżnia go na tle innych propozycji, są dodatkowe zeszyty przygotowujące do nauki czytania, pisania i liczenia, a także Książka zachęcająca do pracy grupowej. Wszystkie materiały są zgodne z aktualną podstawą programową i przygotowane z myślą o ułatwieniu codziennej pracy nauczyciela.