Marlena Młynek

kontakt@przedszkolezygzak.pl

Jestem na początku swojej kariery zawodowej. Przed rozpoczęciem pracy w naszym przedszkolu, podczas studiów na Wszechnicy Świętokrzyskiej na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna rozpoczęłam tworzenie fundamentów pracy pedagoga, pracy z dziećmi. Każdą wolna chwile poświęcałam na prowadzenie wolontariatu w żłobku co w późniejszym czasie przerodziło się w  stałą pracę. Według mnie dobry nauczyciel powinien cechować się ogromną wyrozumiałością, być kreatywny, ciepły a przede wszystkim musi kochać dzieci. Praca z dziećmi daje mi wiele radości oraz satysfakcji. Lubię obserwować jak na moich oczach dzieci rozwijają się, uczą i odkrywają otaczający nas świat w momencie, w którym każda chwila kształtuje ich przyszłą osobowość.