Kadra

Katarzyna Królikowska-Dziadowicz

Katarzyna Królikowska-Dziadowicz

Nauczyciel

kontakt@przedszkolezygzak.pl

Ukończyłam Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Pedagogika ze specjalnością Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z językiem angielskim. Swoją edukację uzupełniłam studiami podyplomowymi z Logopedii Ogólnej na tym samym Uniwersytecie. Jest to dziedzina, która mnie szczególnie pasjonuje, więc staram się ją zagłębiać, aby móc jak najskuteczniej pomagać dzieciom w przekraczaniu trudności związanych z mową. Od zawsze moim marzeniem była praca z dziećmi. Posiadam doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.  Skończyłam również studia podyplomowe z Neurologopedii ze specjalnością surdologopedia na Staropolskiej Szkole Wyższej w Kielcach. Jako swój cel postrzegam wspieranie dzieci w ich naturalnym rozwoju oraz jak najskuteczniejszą pomoc w przełamywaniu barier które mogą stanąć na drodze w tym procesie. W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze, chodzić na spacery i słuchać muzyki.

Przedszkole Niepubliczne „Zygzak”
ul. Olszewskiego 6, 25-647 Kielce (budynek Skye)
telefon: 665-055-300
e-mail: kontakt@przedszkolezygzak.pl

Partnerzy