Kadra

Kasia Białek

Kasia Białek

Nauczyciel

kontakt@przedszkolezygzak.pl

Ukończyłam studia licencjackie w Staropolskiej Szkole Wyższej w Kielcach na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z językiem angielskim, a następnie studia magisterskie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, gdyż wspomagałam grupę 5-latków w innym przedszkolu. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji, ponieważ lubię patrzeć jak na moich oczach dzieci rozwijają się, uczą i odkrywają otaczający nas świat. W wolnych chwilach lubię poczytać dobrą książkę i obejrzeć ciekawy film.

Przedszkole Niepubliczne „Zygzak”
ul. Olszewskiego 6, 25-647 Kielce (budynek Skye)
telefon: 665-055-300
e-mail: kontakt@przedszkolezygzak.pl

Partnerzy