PRZEDSZKOLE

Przedszkole Zygzak powstało w czerwcu 2017 roku. Zlokalizowane jest przy Kieleckim Parku Technologicznym w Kielcach. Dzięki wsparciu Grupy MAC naszym wyróżnikiem jest nowoczesne zaplecze multimedialne – tablice multimedialne w każdej sali, roboty do nauki programowania Photon, drukarka 3D czy dywan interaktywny. Dodatkowym atutem jest wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz bogata oferta zajęć edukacyjnych obejmująca: język angielski z nauczycielami i native speakerem, język hiszpański, szachy, zajęcia teatralne, twórcze zajęcia plastyczne i muzyczno-ruchowe, taniec oraz zajęcia logopedyczne. Realizacja podstawy programowej w naszym przedszkolu opiera się na wychowywaniu i nauce bazujących na 12 uniwersalnych wartościach.

Do dyspozycji przedszkolaków przeznaczone są trzy widne, kolorowe, przestronne i nowocześnie wyposażone sale z bezpośrednim dostępem do toalety. Ponadto bazę przedszkola uzupełniają: przestronna szatnia, własna jadalnia oraz plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią i drzewostanem.

Wiemy także, jak ważny jest dostęp do źródła twórczych inspiracji wzbogacających wszechstronny rozwój dzieci. Założeniem placówki jest ścisła współpraca z Energetycznym Centrum Nauki w Kielcach, Geoparkiem Kielce, Teatrem Lalki i Aktora „Kubuś”, Filharmonią Świętokrzyską i Fundacją „Perfekta Dance”. Pragniemy, by z naszej oferty mogli korzystać rodzice dzieci, którzy szukają nowych, ciekawych rozwiązań edukacyjnych dla swoich pociech – wychodzących jednocześnie naprzeciw potrzebom rozwojowym dzieci XXI wieku.

Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku od godz. 6:30 do 18:00, z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.