Nauczyciele

Sara Jodłowska

Sara Jodłowska

Nauczyciel

kontakt@przedszkolezygzak.pl

Ukończyłam studia na wydziale  Pedagogicznym i Artystycznym  w specjalności – Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z nauczaniem języka angielskiego. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy  z dziećmi. W swojej codziennej pracy dbam o harmonijny rozwój najmłodszych, a także pomagam w pokonywaniu pierwszych drobnych trudności. Wybrałam trudny i  bardzo odpowiedzialny zawód, dlatego staram się  jak najlepiej wywiązywać z powierzonych mi obowiązków.  Wolne chwile spędzam w gronie przyjaciół i bliskich. Udzielam się również w fundacji zajmującej się pomocą na rzecz bezdomnych  i porzuconych zwierząt. Wspólnie staramy się znaleźć im kochające i odpowiedzialne domu. Dodatkowo, mój wolny czas wypełnia udział w Agencji Artystycznej dla dzieci.

Według mnie dobry nauczyciel powinien kochać dzieci, a także cechować się cierpliwością, sprawiedliwością, dystansem do siebie a przede wszystkim swoją pracę musi traktować jako pasję i powołanie. Praca z dziećmi przynosi bardzo dużo radości i napawa człowieka pozytywną energią, która towarzyszy mu przez cały dzień.

Przedszkole Niepubliczne „Zygzak”
ul. Olszewskiego 6, 25-647 Kielce (budynek Skye)
telefon: 665-055-300
e-mail: kontakt@przedszkolezygzak.pl

Partnerzy